Základní škola
Nadpis článku
Výšlap za vílami a skřítky
V pátek 19. 6. si 2. třída udělala malý výlet do okolí a podívala se, jak se žije lesním bytostem ve Vílím království.
Bylo krásně a příjemně, děti se po cestě zaměstnávaly různými drobnými hrami a cesta rychle ubíhala. Na jejím konci nás čekalo překvapení, protože jsme se do Vílí vesničky málem nedostali! Okolo se proháněli dva malí černí berani, kteří z dálky vypadali jako divočáci. Naštěstí jsme byli stateční, zahnali je na útěk a mohli si vesničku v klidu projít a proběhnout. Po cestě zpět děti nejvíc bavilo chytání kobyle a jiného všemožného hmyzu.
Protože nám nakonec zbývalo ještě spousta času, zašli jsme si na Saharu, kde jsme si zahráli hry ve družstvech a nakonec měli volnou zábavu.
Páteční dopoledne jsme si skvěle užili 😊
Lucie Man, Martina Holišová
Obec Vidče