Knihovna
Nadpis článku
Ve středu 29. července 2026 bylo před knihovnou opět živo. V naší Kouzelné zahradě se objevila řada atrakcí, které přilákaly maminky s malými dětmi, aby si společně užily pestrý program na zahradě i v knihovně.
Na zahradě nechyběl oblíbený skákací hrad, soutěže v hodu na cíl, skákání po kroužcích, skládání puzzle ani malování na obličej, díky kterému se děti proměnily v motýlky, tygříky, kočičáky nebo dráčky, objevili se i rakeťáci. V knihovně pak pokračoval program se Zpívánkami tety Páji. Děti si zazpívaly a zatancovaly, zaposlouchaly se do pohádky O třech prasátkách, prohlížely si knížky, hrály si, vyráběly papírové šnečky a nechybělo ani malé občerstvení.
Příjemné letní dopoledne znovu potvrdilo, že knihovna není jen místem se spoustou knih a časopisů, ale také prostorem pro společná setkávání, hru, tvoření i první dětská přátelství.
Obec Vidče